Koszty i sposoby dostawy

  1. Zamówione towary są wysyłane za pośrednictwem InPost S.A. przesyłką paczkomatową lub kurierską lub za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A przesyłki zagraniczne. Wyboru rodzaju przesyłki dokonuje Klient przy składaniu zamówienia. Koszt przesyłki uzależniony jest również od wagi oraz gabarytu zamówienia, najtańsza przesyłka paczkomatowa to koszt 14,00zł, najtańsza przesyłka kurierska to koszt 16,00zł, przesyłka listem poleconym priorytetowym za granicę kosztuje 21,00zł.
  2. Istnieje możliwość bezpłatnego odbioru osobistego na terenie Grójca. Produkty oznaczone jako wysyłane w ciągu 24 godzin są możliwe do odbioru następnego dnia, po wcześniejszym umówieniu. Pozostałe przedmioty z dłuższym terminem realizacji – ich odbiór będzie ustalany indywidualnie, po wcześniejszym kontakcie.
  3. Do ceny towaru należy doliczyć koszt dostawy, nie dotyczy odbioru osobistego.
  4. Czas realizacji zamówienia nie obejmuje czasu dostawy przesyłki przez Pocztę Polską lub InPost.
  5. Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską (na terenie Polski) zazwyczaj w ciągu 2-5dni roboczych, za granicę od 7 do 35dni, przesyłki InPost w ciągu 2-3dni. Sklep nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez Pocztę Polską lub InPost z umów obsługi przewozowej i pocztowej. Przesyłki wysyłane za granicę Polski obsługiwane są na terenie Polski przez Pocztę Polską, która ma zawarte umowy w obrocie zagranicznym na całym świecie, gdy przesyłka nadawana jest za granicę i dostarcza ją do Klienta właściwa dla miejsca zamieszkania poczta.